Ozvěte se nám +420 486 112 928Ozvěte se nám +420 486 112 928

Po-Pá: 7:00 - 21:00

Salón H2O2 – kadeřnictví Liberec

O nás

Čím se vyznačuje salon H2O2?

Salon H2O2 je luxusní kadeřnický salon v Liberci. Již od roku 2002 nabízí příjemné prostředí přímo v centru Liberce. Kadeřnický Salon H2O2 najdete v Tyršově ulici, nedaleko Oblastní galerie.

Profesionální přístup a přijatelné ceny jsou jistotou Vaší spokojenosti. Kadeřnice a kadeřníci Salonu H2O2 používají výhradně kvalitní vlasovou kosmetiku značky L´Oréal, díky které dopřejí Vaším vlasům tu nejlepší péči.

Mimo kadeřnických služeb můžete využít také nabídku kosmetických služeb, manikúru, úpravu tvarů nehtů, masáž či si koupit některý z mnoha produktů pečujících o Vaše vlasy značky L´Oréal Profesionnel. Jsme tu jen pro Vás!

Kadeřnický salon H2O2 je exlusivním partnerem hair expert studio
Alena Horáková

Napsali o nás

Mezi řadou kadeřnictví se jmény svých majitelů v názvu doslova vyčnívá salon H2O2. Když salon majitelka ALENA HORÁKOVÁ v roce 2002 v centru Liberce otvírala, řekla si, že peroxid vodíku, respektive jeho chemický vzorec, je nedílnou součástí kadeřnických provozoven, tak proč by ho nemohla použít jako název.

„Když jsem začínala, bylo to opravdu neobvyklé, ale klientkám se to líbilo. Postupem doby jsem si všimla, že ho začínají používat i jiné firmy, kadeřnické salony naštěstí ne“, vzpomíná.

Od začátku své kariéry spolupracuje se značkou L´ORÉAL PROFESSIONNEL – používá výhradně její přípravky, účastní se školení a s úspěchem i kadeřnických show a prestižních soutěží s finálovou účastí , jako je mezinárodní Loreal Colortrophy.

Od roku 2010 je členka Inoa Colorists týmu a školí kadeřníky ve svém regionu. Od roku 2012 bude sortiment nabídky rozšířen o vlasovou péči prestižní značky Kérastase Paris.