Ozvěte se nám +420 486 112 928Ozvěte se nám +420 486 112 928

Po-Pá: 7:00 - 21:00

Salón H2O2 – kadeřnictví Liberec

Služby

Služby kadeřnického salonu H2O2

Zaujala Vás naše nabídka?
Tak neváhejte a objednejte se u nás!
+420 486 112 928

Kadeřnictví Liberec

Kadeřnictví Salon H2O2 Liberec nabízí profesionální dámské a pánské kadeřnické služby a vlasové poradenství. Nevíte si rady co s Vaším účesem, nebo víte co chcete, ale nikde jinde Vaše přání nesplní? Navštivte náš luxusní kadeřnický Salon H2O2 a dopřejte svým vlasům tu nejlepší péči a zároveň si užijte příjemný pocit.

Hlavní je pro nás osobní přístup a snaha vyzdvihnout Vaší krásu a osobnost. Naše kadeřnice využívají pouze kvalitní vlasovou kosmetiku značky L´Oreal Profesionnel. Pravidelně se také účastní seminářů se špičkovými světovými kadeřníky a účastní se i soutěží v L´Oreal Color Trophy.

Kadeřnictví Salon H2O2 v Liberci je tou nejlepší volbou pro Vaše vlasy ve městě. Pro naše klientky a klienty nabízíme Wi-Fi připojení zdarma..

Kosmetika

Exkluzivní kosmetika Maria Galland Paris harmonizuje vaši vnitřní a vnější krásu. Produkty byly vyvinuty ve spolupráci s největšími experty. Letitá tradice a umění inovace z ní činí jednu z nejmodernějších kosmetických značek.

Nechejte se okouzlit účinnými produkty Maria Galland, které přinesou vaší pleti komfort a harmonizují vaši vnitřní a vnější krásu. Každý produkt značky Maria Galland má svoji vlastní mysl. Je jen na vás rozhodnout se který si vyberete. Tato kosmetická péče nabízí široký sortiment špičkových produktů a aktivních látek tak, aby naplnila individuální potřeby každé zákaznice. Maria Galland je prostorem, kde má krása svou identitu.

Úspěch značky Maria Galland je založen na letité tradici a umění inovace, které z ní činí jednu z nejmodernějších kosmetik.

Pedikúra

Při pedikúře také používám nehtovou kosmetiky Orly a profesionální kosmetiku Orly SPA italian mandarin.

Postup při pedikúře : koupel se solí z mrtvého moře, úprava nehtů, odstranění ztvrdlé kůže, hydratační maska, masáž nohou a konečná úprava nehtů dle přání zákaznice - ka.

Manikúra

V našem Salonu H2O2 můžete využít také nabídku péče o Vaše ruce,úpravy tvaru nehtů, masáž či relaxační šumivou koupel rukou.

Pracujeme s přírodní nehtovou kosmetikou ORLY , která je orientovány na péči o přírodní nehty a neobsahuje žádné toxické látky. Firma Orly byla založena v roce 1975 v Los Angeles ve Spojených státech amerických panem Jeffem Pinkem, který je nositelem mnoha ocenění, v letech 1998 – 2003.

Prodej L'Oreal

Jak již bylo zmíněno v našem salonu si také můžete zakoupit kvalitní produkty vlasové kosmetiky L´Oreal Profesionnel.L'Oréal Group je největší a nejznámější kosmetickou společností na světě. Firma byla založena již v roce 1909 Eugènem Schuellerem. Dnes nabízí jedny z nejkvalitnějších kosmetických produktů jako jsou např. barvy, gely na vlasy, make-upy, parfémy a mnoho dalšího.

Více o produktech této značky a jejich cenách se dozvíte buď přímo v našem kadeřnickém salonu či na tel. čísle: +420 486 112 928. Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme!